Apple ставить нові рекорди продажів iPhone і Watch

Apple відзвітувала про продажі фірмових пристроїв у першому кварталі 2017 року. Цей сезон став важливим для компанії і приніс нові рекорди по продажам iPhone і Apple Watch, про що заявив Тім Кук. Глава Apple також додав про зрослої активності користувачів в магазині App Store. Всього за цей період було продано 78,3 мільйона iPhone. Для порівняння, за аналогічний проміжок часу у минулому році купертіновской компанії вдалося реалізувати 74,8 мільйона смартфонів. На жаль, жодних даних по продажах Apple Watch корпорація не надала.
Apple iPhone 7

Apple заявила, що зростання обумовлений популярністю «старших» моделей iPhone. Компанія також згадала високу популярність нових iPad Pro, хоча цифри не зовсім відповідають оптимістичному настрою виробника — продажу iPad за рік знижуються приблизно на 20%.

Нагадаємо, на даний момент активні близько мільярда iOS-пристроїв по всьому світу. Саме це є однією з причин популярності фірмових сервісів компанії: Apple Music, iCloud, який Apple Pay і App Store. В порівнянні з минулим кварталом виручка з цієї сфери зросла на 18%, а в наступному сезоні Apple і зовсім планує заробити на магазині додатків в два рази більше, ніж Google Play.

У 2015 році Apple зміцнила свої позиції на китайському ринку. Тим не менше зараз американська компанія гостро відчуває конкуренцію від місцевих брендів Піднебесної, наприклад, Huawei, ZTE, Oppo, Vivo і Lenovo. Прибуток купертиновцев в Китаї на початку 2017 року зменшилася на 12%.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *