CMS для створення Інтернет-магазинів

Ми продовжуємо огляд CMS для створення Інтернет-магазинів на безкоштовній основі і, зокрема, OpenCart.

Якщо ви підписані на оновлення проекту, то в курсі, що нещодавно вийшла стаття з описом можливостей OpenCart і докладною інструкцією по створенню Інтернет-магазину на його основі http://sitepark.ua/razrabotka-internet-magazinov.

Також я почав огляд його збірок, які мають ряд корисних доробок у порівнянні з оригінальною версією.

І сьогодні на черзі продукт під назвою «ocStore«, який в Інтернеті часто іменують «російський OpenCart«. Таким назвою ocStore, в першу чергу, зобов’язаний своїм походженням.

По-друге, ocStore за кількістю скачувань та магазинів на його базі є лідером серед Opencart-продуктів на ринку СНД, набагато обходячи офіційну версію. Як випливає з заголовка статті, ocStore (або окСтор, як люблять його іноді іменувати російськомовне населення Інтернету) — це збірка на базі OpenCart, яка є вітчизняною розробкою.

Про себе особисто можу сказати, що я досить добре знайомий з ocStore, т. к. в часи мого фрилансерской молодості мені довелося допрацьовувати магазини на його базі і створювати модулі для даної платформи.

За цей час даний варіант російської OpenCart зарекомендував себе з кращого боку завдяки хорошому функціоналу, досить організованому кодом (модель MVCL) і великому спільноти на випадок, якщо виникають якісь труднощі.

Варто сказати, що ці достоїнства дісталися ocStore від OpenCart у спадок і не є його конкурентними перевагами в порівнянні з іншими збірками. Про його унікальні переваги, недоліки і порівняно OpenCart і ocStore буде написано далі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *