флаг на заказ киев

Вуличні флагштоки зі скловолокна привертають увагу своєю бездоганною конічною формою, тому часто використовуються для розміщення реклами і представницьких логотипів компаній. Такий флагшток нагадує тонку декоративну свічку, яка привертає погляд, створює піднесений настрій, збільшує впізнаваність бренду. Ці елегантні і стильні щогли витончено виглядають як перед офісною будівлею, так і на його даху, на міській площі або вздовж проспекту. У нас найкращій флаг на заказ киев.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ФЛАГШТОКІВ ЗІ СКЛОВОЛОКНА:

Не схильні до корозії. Не руйнуються через високу кислотність грунту, дощових опадів і солоного повітря.
Висока механічна міцність в поєднанні з гнучкістю і невеликою вагою. Щогли відповідають європейському стандарту, витримують пориви вітру до 25 м / сек. Мінімальне навантаження на злам = 250мпа.
Чи не електропровідні і є природним ізолятором (діелектриком). Виключають появу іскри на вибухонебезпечних об’єктах типу АЗС та ін.
Виключають проникнення ефірних шумів в телекомунікаційні мережі.
Пасивна безпека на автошляхах. В силу конструктивних особливостей флагштоки зі скловолокна при поглинанні ударів можуть ламатися або розколотися (розшаруватися).
Економні в експлуатації. Не вимагають додаткового догляду і забарвлення, не вицвітають.
Довговічність. Термін служби не менше 50 років.
Ремонтопридатність. При сколах і зламах ремонтуються на місці без демонтажу і спец. засоби.
Завжди відновлюється первісна форма. На відміну від металевої щогли, при вигині флагштока зі скловолокна відсутня залишкова деформація, тому завжди відновлюється первісна форма флагштока.
Легкість транспортування і установки. Завдяки малій вазі і унікальній системі петель, Щогла легко піднімається і опускається, і встановити її може навіть одна людина.
Антивандальні. Не представляють інтересу для любителів чорних і кольорових металів.
Різноманітність кольорів. Флагштоки зі склофібри можуть бути будь-якого кольору (в межах колірної розкладки RAL).
Екологічна безпека.
Висока елегантність і витонченість для застосування в представницьких цілях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *