Ganzo

Хоча б один раз у житті кожна людина використовував ніж як для побутових потреб, так і в професійній діяльності. Але, найчастіше, перед тим, як купити, саме вибору ножа приділяють найменше уваги. Комусь подобається зовнішній вигляд, комусь форма, а для кого-то важливу роль при виборі ножа грає ціна. Компанія Ganzo пропонує споживачеві «золоту середину» — якісні ножі і мультитули за доступною ціною. Асортимент пропонованої продукції досить широкий: це і доладні ножі Ganzo, і мультітули, а також додаткові аксесуари — чохли і точила.

Ganzo — це світовий бренд з 20-ти річною історією https://ganzo.kiev.ua/nozhi. Виробничі потужності знаходяться в Китаї, провінція Guangdong. За цей час компанія отримала лояльних клієнтів більш ніж в 30 країнах світу. Також компанія GANZO виробляє не тільки складні ножі Ganzo, мультітули та ін., але і є постачальником продукції для таких компаній зі світовим ім’ям, як Harley Davidson, Gerber, Kershaw, Jeep, Lansky та інших. Це може говорити тільки про те, що якість продукції Ganzo дуже висока і відповідає світовим стандартам. Як видно, купити ножі Ganzo можна практично в будь-якому куточку світу.

Мультітули і доладні ножі Ganzo використовують тільки ті матеріали, які пройшли ряд випробувань і відповідають всім показникам якості. Ця продукція виконана в основному з високоякісної сталі 440С, яка проходить термічну, що забезпечує збільшення показників міцності і зносостійкості, а також захист від відколів і подряпин. Клинки і інструменти, виконані з такої сталі, дуже довго зберігають свої якості і зовнішній вигляд. Твердість стали відповідає показнику 58-60HRC, що є кращим показником для ножової сталі на поточний момент.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *