Клубная музыка

Вся клубна сцена клубная музыка просякнута ажіотажем. Гонорари популярних діджеїв ростуть вибуховими темпами. Маленькі клуби та фестивалі не можуть дозволити собі відомих артистів. Заходи з багатими традиціями запекло конкурують з новими фестивалями в Бразилії і Кореї. Хаус і техно популярні в усьому світі. Ібіца перетворилася на свого роду ринкову площу, де визначається вартість того чи іншого андеграундного діджея. Сьогодні клубна сцена працює настільки ж професійно, як і великий шоу-бізнес. Колишні ідеали вже давно засунуті на задній план. Напевно тому багато клубная музыка активістів дев’яностих і нульових тепер кажуть: не заради цього ми прагнули організовувати свої вечірки.

Нерідко буває так, що максимальний гонорар минулого року в наступному році стає мінімумом

Останні кілька років гонорари діджеїв ростуть дивовижними темпами: Річі Хоутін може отримати за новорічну вечірку в італійському клубі 100 000 євро. Промоутер може забукированного Соломуна за 1 500 євро за вісім місяців до дати виступу, а потім ще й доплатити п’ятикратну суму. Молоді і набирають популярність діджеї висувають ультимативні умови — не виступати за суму менше, ніж 3 000 євро. Нерідко буває так, що максимальний гонорар минулого року в наступному році стає мінімумом. Джеймі Джонс Клубная музыка — зірка в Великобританії і на Ібіці може отримувати там гонорар в розмірі від 40 000 до 50 000 євро за двогодинний виступ. І ці ціни можуть легко проектуватися на весь світ, навіть не дивлячись на те, що в якихось місцях він не користується такою популярністю.

Поряд з гонорарами ростуть і умови: клуб клубная музыка повинен сплатити ще 4 квитки членам команди діджея. Фестиваль повинен забронювати 10 готельних номерів і приватний літак для супроводжуючих діджея. Один діджей в якийсь момент вимагав, щоб на будь-якій вечірці з його участю у нього була можливість вписати 50 осіб плюс ще й автобус для своїх фанатів — одягнених у все чорне техноготов. Інший діджей вимагає готельний номер певного метражу і певний сорт еспресо. Хоча дійсно, було б абсурдно вимагати протестантську помірність від діджея, який служить символом насолоди і гедонізму. Зрозуміло, що часто гастролює діджею потрібен супроводжуючий. Можна зрозуміти клубная музыка і прохання провести своїх друзів за списками на фестиваль з десятьма тисячами людей. Навіть є щось розумне у вимозі розміщуватися в готелі, в якому є цілодобове обслуговування. Але конкретний сорт еспресо ?!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *