Купівля нерухомості на Кіпрі

Купівля житла на Кіпрі дає можливість отримання мультивізи. Її термін дії необмежений. А ті, хто купує нерухомість на Кіпрі за ціною вище € 300 000, можуть скористатися полегшеної схемою отримання ВНЖ. Це в свою чергу згодом призводить до отримання громадянства. Поряд з м’яким кліматом, прекрасними морськими курортами і сервісом високого рівня це робить країну привабливим місцем для тривалого відпочинку або постійного проживання.

Головним достоїнством країни вважаються її природні пам’ятки. Гори, річкові долини, морський берег залишають широкі можливості для туризму. Сімейні пари, які планують купить квартиру на Кипре, вище за все цінують безпеку. Рівень злочинності в республіці рекордно низький. А молодим людям, які шукають гучних компаній і нестримні веселощі ночі безперервно, тут теж буде не нудно. Нерухомість на Кіпрі — хороший варіант для будь-якого відпочинку: і спокійного, і активного.

Самим популярними серед російських покупців містами є Лімасол і Ларнака. Ціна на апартаменти в місті починається від € 100 000, на вілли — від € 300 000. Трохи дешевше можна купити нерухомість на Кіпрі в районі міста Поліс. Нікосія через її центрального розташування цікава бізнесменам і іноземним інвесторам. Квартири-студії і малометражні однокімнатні можна придбати за € 80 000, ціни на будинки починаються від € 240 000.

На ціну на житло на Кіпрі впливає його розташування, метраж і дата побудови. У приморських містах найдорожчі будинки і квартири розташовуються на узбережжі, в інших населених пунктах ціни збільшуються в міру наближення до їх центру. Метраж, а також кількість спалень відбивається на вартості. Найпрестижнішими будинками вважаються великі за площею багатоповерхові вілли з великою навколишнього їхньою територією. На ціну квартири сильно впливає статус комплексу, в якому вона розташована. Чим більше вік об’єкта, тим нижче ціни на житло.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *