«Лісовий квартал»

Новостройки города Бровары: «Лесной квартал» и его характеристики!

У відділі продажів кожен інвестор може ознайомитися з копіями дозвільних документів, які були оформлені забудовником для зведення даних новобудов. В Бровари для цього їхати зовсім не обов’язково: відділ продажів ЖК «Лісовий квартал» розташований також в самому центрі Києва — на першому поверсі ТРЦ Gulliver за адресою: пл. Спортивна, 1-А. Відгуки інвесторів свідчать, що менеджери відділу продажів надають копії документів всім бажаючим.

Не всяка новобудова комфорт-класу в місті Бровари може запропонувати настільки широке розмаїття планувань. «Лісовий квартал», як стверджують форуми — це величезний асортимент площ: від мінімуму до простору, від однокімнатних до трикімнатних, з найрізноманітнішими варіантами розташування кімнат. Просто очі розбігаються! Будь-який покупець зможе підібрати для себе найбільш зручний варіант.

Якщо ми давно не користуємося паровими двигунами і майже забули про телеграфі, то чому ми повинні жити у столітніх будинках? Практичного сенсу в цьому немає — якщо, звичайно, ви не пишете докторську дисертацію по архітектурі. Нові будинки і сучасні матеріали забезпечують принципово новий рівень комфорту. Монолітно-каркасна конструкція надає новобудові стійкість, сучасні системи опалення і вентиляції дозволяють підтримувати оптимальний мікроклімат в квартирах, а енергозберігаючий фасад, утеплений за допомогою мінеральної вати, знижує тепловтрати в холодну пору року.

Важливо не тільки зберегти тепло в квартирі, але і подавати його без перебоїв. У різних новобудовах міста Бровари цей процес організований по-різному. «Лісовий квартал» має власну котельню, і, за відгуками мешканців, свої обов’язки вона виконує відмінно: у квартирах протягом опалювального сезону завжди тепло. Крім такого очевидного переваги, як підтримання стабільної температури в квартирах, котельня також забезпечує незалежність РК від примх міських інженерних мереж, які, як відомо, не завжди на 100% справляються зі своїми завданнями.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *