Номер

Ви можете прийняти смс на будь-який безкоштовний віртуальний номер з переліку нижче без реєстрації на сайті. У нас найкращый номер для регистрации sms.
Просто виберіть номер, скопіюйте його і використовуйте для реєстрації там, де потрібен номер телефону для підтвердження.
Через кілька секунд смс прийде в загальний список смс за даним номером.
Обрана вами безкоштовна сім-карта приймає будь-які смс, крім платіжних систем та інших сервісів, пов’язаних з фін. операція. «Для завершення реєстрації підтвердіть Ваш номер телефону». Як часто ви читаєте цю фразу на різних сайтах? І якщо мова йде про офіційні сайти, ви часто ділитеся з ними вашими персональними даними, але деякі сайти не викликають довіри. Як себе застрахувати в цьому випадку? Скористатися послугами сайту sms24.me з безкоштовними номерами для підтвердження реєстрації на різних сайтах, платформах і додатків!
Наші номери підтвердять будь-який месенджер:
Telegram
Facebook
Google
Gmail
WhatsApp
Viber
VK
WeChat
OK
Ми турбуємося про вашу комп’ютерну безпеку. Для цього сайт автоматично блокує можливість реєстрації на шахрайських сайтах, а також не дозволяє використовувати віртуальні номери для переказу коштів з номера на номер або підтвердження банківських переказів. Деякі сайти не дадуть вам зареєструватися повторно, якщо номер був раніше використаний! Виберіть зі списку інший і повторіть процедуру.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *