Полиграфия усть каменогорск

Терміновий друк та найкраща друкарні в Усть-Каменогорську!

Основним напрямком діяльності полиграфии Усть-Каменогорск друкарні є надання професійних послуг кольоровий і чорно-білого цифрового друку, таких як: оперативна поліграфія, терміновий друк брошур, листівок і буклетів малими і середніми тиражами.

Особливо відзначимо спеціалізацію друкарні на друці багатосторінкової продукції (періодичні видання, друк книг малими тиражами).

Ще одне ключове напрямок полиграфии Усть-Каменогорск нашої друкарні — друк змінних даних.

Друк змінних даних (персоналізація) використовується у виробництві таких видів продукції, як квитки, листівки, листівки та буклети зі змінною інформацією, рекламна поліграфія для персоналізованих direct-mail розсилок, а також запрошення на весілля, дипломи, сертифікати та інші видання, що вимагають включення унікальної інформації. Необхідно відзначити, що в своїй роботі Друкарня «ICE-PRINT» прагне використовувати всі кращі програмні та технічні рішення, що дозволяють неухильно підвищувати якість поліграфії і знижувати терміни виготовлення.

Поліграфічна продукція полиграфии Усть-Каменогорск використовується повсюдно, і вже складно уявити не тільки великого бізнесмена, а й будь-якої ділової людини без такого атрибуту, як візитка. Рекламні постери, календарі, плакати, що інформують про акції буклети, каталоги продукції і обладнання, стікери — все це з розвитком нових цифрових технологій друку стало доступно для будь-якого споживача.

Для скорочення часу і досягнення максимально високої якості у виробництві полиграфия усть каменогорск застосовуються сучасні цифрові друкарські машини Xerox Docu Color 8000 AP і Xerox Docu Color 7000 AP — кольоровий цифровий друк і дві ЦПМ Xerox Nuvera 100 EA — професійна цифрова чорно-білий друк з офсетним якістю, призначені для термінового виготовлення всіх видів оперативної поліграфії (листівки, брошури, буклети, візитки), професійного виготовлення продукції, пов’язаної з печаткою змінних даних. Також друкарня обладнана повним комплексом післядрукарського обладнання, що в поєднанні з величезним досвідом і професіоналізмом співробітників дозволяє виконати будь-яке замовлення в задані терміни і з незмінно високою якістю.

Гарна друкарня полиграфии Усть-Каменогорск не прагне «взяти» замовлення будь-яку ціну, а намагається стати для клієнтів надійним діловим партнером і пропонувати якісні послуги за розумними цінами. Процес розвитку — необхідна умова для будь-якої організації, яка не обійшла і нас, ми постійно діємо разом з останніми технологічними новинками і розширюємо наші можливості. Скориставшись послугами друкарні «biospro.kz» Ви, безсумнівно, залишитеся задоволені хорошим співвідношенням ціни та якості.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *