Window cleaning nyc

Великі різдвяні свята закінчилися, і всі ознаки передсвяткового прибирання давно зникли. Так багато часу і зусиль витрачається на підготовку до свята, що здається, що про післясвяткове прибирання не може бути й мови.

Однак десятки гостей, серед яких є і діти, і численні сімейні вечері не залишилися непоміченими. Кіт грав з різдвяними прикрасами, дядько Боб впустив тарілку з яблучним пюре на ваш улюблений килим, а ваш кращий друг засунув кілька порожніх пляшок пива (або Кока-Коли) під диван. У нас window cleaning nyc.

Як ти впораєшся з усім цим, не потанцювавши всі вихідні з пилососом?

Почніть З Decluttering
Decluttering завжди є основною частиною будь-якого очищення. Візьміть великий мішок для сміття і ходити по будинку. Ви обов’язково знайдете порвані прикраси, порожні пляшки, подарункові обгортки і багато іншого.

Візьміть іншу сумку і покладіть в неї всі непотрібні подарунки. Післясвяткові дні відмінно підходять для благодійної діяльності. Не дозволяйте непотрібним подарункам збирати пил в підвалі. Пожертвуйте їх!

Зніміть Святкові Вогні
Поки ви можете залишити ялинку стояти, поки не прийдуть свічки, ви можете зняти вогні. Це може спростити ваші загальні зусилля з видалення прикраси в лютому. Будьте обережні при зберіганні Вогнів, так що вам не доведеться купувати нові в наступному році. Оберніть їх навколо однієї з невеликих подарункових коробок, шматка картону або рулону паперового рушника.

Мийте Вікна
Як ви знімаєте прикраси вікна, ви можете знайти деякі неприємні залишки клею або смуги на склі. Така липка штука притягує пил і перетворює ваші вікна в катастрофу. Подумайте про наймання професійного мийника вікон для виконання цієї роботи. Таким чином можна заощадити час на обов’язковому весняному прибиранні Нью-Йорка.

Зробити Побачення З Духовкою
Очищення духовки може бути таким складним завданням, що ви не повинні планувати більше очищення в цей день. Насправді, ви повинні думати про винагороду себе за зусилля. Не залишайте чистку духовки на потім. Чим більше часу проходить з моменту приготування, тим важче буде чистити.

Утилізація!
Переробка відходів-це прекрасний спосіб позбутися від речей, які вам не потрібні після свят, піклуючись про довкілля.

Використовуйте просте правило. За кожен новий подарунок, отриманий вами в цей святковий сезон, позбудьтеся від одного непотрібного предмета. Ви можете або переробити, продати або пожертвувати його.

Чи є у вас які-небудь унікальні ідеї про святкові прибирань? Ми будемо раді, якщо ви поділитеся з нами на Facebook. Нью-Йорк.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *